RMC1/16K6204FTP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
YAGEO
På lager: 4.700
Datablad
Vishay Dale
Vishay Dale
KOA Speer Electronics, Inc.
YAGEO
Rohm Semiconductor
6.2 MOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RMC1/16K6204FTP
DigiKeys varenummer
2315-RMC1/16K6204FTPTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RMC1/16K6204FTP
Beskrivelse
RES 6.2M OHM 1% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)