SFR03EZPF6204
DigiKeys varenummer
846-SFR03EZPF6204TR-ND - Tape & Reel (TR)
846-SFR03EZPF6204CT-ND - Afskåret tape (CT)
846-SFR03EZPF6204DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SFR03EZPF6204
Beskrivelse
SULFUR TOLERANT CHIP RESISTORS:
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6.2 MOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)