RMC1/16K2200FTP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
TE Connectivity Passive Product
På lager: 0
Datablad
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 40.973
Datablad
Similar
Vishay Dale
220 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RMC1/16K2200FTP
DigiKeys varenummer
2315-RMC1/16K2200FTPTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RMC1/16K2200FTP
Beskrivelse
RES 220 OHM 1% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)