CRG0603F220R/10 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Vishay Dale
På lager: 65.017
Datablad
Direkte
Stackpole Electronics Inc
På lager: 40.973
Datablad
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
Panasonic Industry
220 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRG0603F220R/10
DigiKeys varenummer
CRG0603F220R/10-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRG0603F220R/10
Beskrivelse
RES SMD 220 OHM 1% 1/10W 0603
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRG0603F220R/10 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)