RMC1/10-7502FTP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Kamaya Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Kamaya Inc.
På lager: 0
Datablad
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Vishay Dale
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
TE Connectivity
Rohm Semiconductor
På lager: 994
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
75 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RMC1/10-7502FTP
DigiKeys varenummer
2315-RMC1/10-7502FTPTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RMC1/10-7502FTP
Beskrivelse
RES 75K OHM 1% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)