1575AT54A0010001E
DigiKeys varenummer
712-1575AT54A0010001ETR-ND - Tape & Reel (TR)
712-1575AT54A0010001ECT-ND - Afskåret tape (CT)
712-1575AT54A0010001EDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
1575AT54A0010001E
Beskrivelse
RF ANT 1.575GHZ/1.602GHZ CHIP
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1,575GHz, 1,602GHz GLONASS, GPS Chip RF-antenner 1,575GHz – 1,605GHz 1,3dBi Loddemetal Overflademontering
Kategori
Antal bånd
2
Producenter
Johanson Technology Inc.
Returtab
-9,5dB
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Gain
1,3dBi
Varestatus
Aktiv
Effekt - Maks.
2 W
RF-familie/standard
Navigation
Terminering
Loddemetal
Frekvensgruppe
UHF (1GHz – 2GHz)
Monteringstype
Overflademontering
Frekvens (center/bånd)
1,575GHz, 1,602GHz
Højde (maks.)
0,126" (3,20mm)
Frekvensområde
1,575GHz – 1,605GHz