2450FM07B0037001T
DigiKeys varenummer
712-2450FM07B0037001TTR-ND - Tape & Reel (TR)
712-2450FM07B0037001TCT-ND - Afskåret tape (CT)
712-2450FM07B0037001TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
2450FM07B0037001T
Beskrivelse
RF FILTER LOW PASS 2.45GHZ 0402
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2,45GHz center Frekvens Lavpas RF-filtre (radiofrekvens) 100MHz båndbredde 0,8dB 0402 (1005 metrisk), 4 PC Pad
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
2450FM07B0037001T Modeller
Kategori
Filtertype
Lavpas
Producenter
Johanson Technology Inc.
Indsættelsestab
0,8dB
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk), 4 PC Pad
Frekvens
2,45GHz center
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Båndbredde
100MHz
Højde (maks.)
0,016" (0,40mm)