0433AT62A0020001U
DigiKeys varenummer
712-0433AT62A0020001UTR-ND - Tape & Reel (TR)
712-0433AT62A0020001UCT-ND - Afskåret tape (CT)
712-0433AT62A0020001UDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
0433AT62A0020001U
Beskrivelse
RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
433MHz Chip RF-antenner 423MHz – 443MHz -4dBi Loddemetal Overflademontering
Kategori
Antal bånd
1
Producenter
Johanson Technology Inc.
Returtab
-8,5dB
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Gain
-4dBi
Varestatus
Aktiv
Effekt - Maks.
2 W
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Terminering
Loddemetal
Frekvens (center/bånd)
433MHz
Monteringstype
Overflademontering
Frekvensområde
423MHz – 443MHz
Højde (maks.)
0,047" (1,20mm)