ANT-433-HETH
DigiKeys varenummer
ANT-433-HETH-ND
Producenter
Producentens varenummer
ANT-433-HETH
Beskrivelse
RF ANT 433MHZ HELICAL SLD TH
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
433MHz Alarmer, ISM, Fjernstyring, Sikkerhedssystemer Spiralformet RF-antenner 418MHz – 458MHz 1,9dBi Loddemetal Hulmontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ANT-433-HETH Modeller
Kategori
Antennetype
Spiralformet
Antal bånd
1
Serie
VSWR
2
Emballage
Bulk
Gain
1,9dBi
Terminering
Loddemetal
RF-familie/standard
Generel ISM
Monteringstype
Hulmontering
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Højde (maks.)
0,350" (8,89mm)
Frekvens (center/bånd)
433MHz
Applikationer
Alarmer, ISM, Fjernstyring, Sikkerhedssystemer
Frekvensområde
418MHz – 458MHz