MX19002P52
DigiKeys varenummer
670-2001-ND
Producenter
Producentens varenummer
MX19002P52
Beskrivelse
CONN PLUG HSG 2POS 2.50MM
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Firkantede stikforbindelser – Huse Stik Grå 0,098" (2,50mm)
Kategori
Antal rækker
1
Mfr
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Kontaktterminering
Krympe
Emballage
Bulk
Fastgørelsestype
Haspeholder
Varestatus
Aktiv
Farve
Grå
Stikforbindelse type
Funktioner
Vandtæt
Kontakttype
Hanben
Isoleringsmateriale
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Antal positioner
Bemærkning
Kontakter sælges separat
Afstand
0,098" (2,50mm)