MX19002P51
MX19002P51
JAE's MX19 Harness Assembly Handling Instructions
MX19002P51
DigiKeys varenummer
670-1673-ND
Producenter
Producentens varenummer
MX19002P51
Beskrivelse
CONN PLUG HSG 2POS 2.50MM
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Firkantede stikforbindelser – Huse Stik Sort 0,098" (2,50mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MX19002P51 Modeller
Kategori
Antal rækker
1
Mfr
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Kontaktterminering
Krympe
Emballage
Bulk
Fastgørelsestype
Haspeholder
Varestatus
Aktiv
Farve
Sort
Stikforbindelse type
Funktioner
Vandtæt
Kontakttype
Hanben
Isoleringsmateriale
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Antal positioner
Bemærkning
Kontakter sælges separat
Afstand
0,098" (2,50mm)