F311-9001-04
DigiKeys varenummer
2291-F311-9001-04-ND
Producenter
Producentens varenummer
F311-9001-04
Beskrivelse
GROMMET W/STR RELIEF TPE TPV BLK
Producentens standard leveringstid
2 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Gennemføring, Trækaflastning 0,354" – 0,433" (9,00mm – 11,00mm) Sort
Kategori
Til brug med/relaterede produkter
Kabel, Ledninger
Producenter
Jacob GmbH
Diameter - Indeni
0,354" – 0,433" (9,00mm – 11,00mm)