F311-9001-03
DigiKeys varenummer
2291-F311-9001-03-ND
Producenter
Producentens varenummer
F311-9001-03
Beskrivelse
GROMMET W/STR RELIEF TPE TPV BLK
Producentens standard leveringstid
2 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Gennemføring, Trækaflastning 0,276" – 0,354" (7,00mm – 9,00mm) Sort
Kategori
Til brug med/relaterede produkter
Kabel, Ledninger
Producenter
Jacob GmbH
Diameter - Indeni
0,276" – 0,354" (7,00mm – 9,00mm)