MKJ3B7F9-19PN
DigiKeys varenummer
1003-1465-ND
Producenter
Producentens varenummer
MKJ3B7F9-19PN
Beskrivelse
CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
19 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hanben Krympe
Kategori
Retning
N (normal)
Antal positioner
19
Afskærmning
Kappestørrelse - Indsats
9-19
Strømklassificering (AMPS)
5A
Monteringstype
Panelmontering
Spændingsklassifikation
500VAC
Monteringsfunktion
Skillehus - forsidemøtrik
Driftstemperatur
-55°C – 150°C