MKJ3A6F9-19SN
DigiKeys varenummer
1003-1381-ND
Producenter
Producentens varenummer
MKJ3A6F9-19SN
Beskrivelse
CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
19 Cirkulært positionsstik Stik, Hunfatninger Krympe
Antal positioner
19
Strømklassificering (AMPS)
5A
Kappestørrelse - Indsats
9-19
Spændingsklassifikation
500VAC
Driftstemperatur
-55°C – 150°C