MKJ3B7F7-10SN
DigiKeys varenummer
1003-1471-ND
Producenter
Producentens varenummer
MKJ3B7F7-10SN
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hunfatninger Krympe
Kategori
Retning
N (normal)
Mfr
Primær materiale
Metal
Serie
Kappemateriale
Aluminiumlegering
Emballage
Bulk
Kappefinish
Elektrofri nikkel
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Stikforbindelse type
IP (Ingress Protection)
Miljøbestandig
Antal positioner
10
Afskærmning
Kappestørrelse - Indsats
7-10
Strømklassificering (AMPS)
5A
Monteringstype
Panelmontering
Spændingsklassifikation
500VAC
Monteringsfunktion
Skillehus - forsidemøtrik
Driftstemperatur
-55°C – 150°C