MKJ3A6F7-10PN
MKJ3A6F7-10PN
ITT Cannon MKJ Series
MKJ3A6F7-10PN
DigiKeys varenummer
1003-1387-ND
Producenter
Producentens varenummer
MKJ3A6F7-10PN
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Cirkulært positionsstik Stik, Hanben Krympe
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale
Aluminiumlegering
Serie
Kappefinish
Elektrofri nikkel
Emballage
Bulk
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
Miljøbestandig
Stikforbindelse type
Afskærmning
Antal positioner
10
Strømklassificering (AMPS)
5A
Kappestørrelse - Indsats
7-10
Spændingsklassifikation
500VAC
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C