DL1-156RW-4B | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 1003-1637-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | DL1-156RW-4B |
Beskrivelse | CONN RCPT 156POS PNL MNT |
Producentens standard leveringstid | 20 uger |
Kundereference | |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | DL1-156RW-4B Modeller |
Kategori | Monteringstype Panelmontering |
Producenter ITT Cannon, LLC | Terminering Wire-wrap |
Serie | Funktioner Drivende knastakselholder, Zero Insertion Force (ZIF) |
Emballage Bulk | Kontaktfinish Guld |
Varestatus Aktiv | Kontaktfinishs tykkelse 50,0µin (1,27µm) |
Stikforbindelse type Koblingsstik, Tvekønnede kontakter | Farve Sort |
Antal positioner 156 | Klassifikation for materiales brandfarlighed UL94V-1 |
Antal positioner belastet Alle | Driftstemperatur -55°C – 105°C |
Afstand 0,100" (2,54mm) | Grundlæggende varenummer |