DL1-156RW-6B
DL1-156RW-6B
DL Series for Test and Measurement
DL1-156RW-6B
DigiKeys varenummer
1003-1094-ND
Producenter
Producentens varenummer
DL1-156RW-6B
Beskrivelse
CONN RCPT 156POS PNL MNT
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
156 Stikforbindelse Koblingsstik, Tvekønnede kontakter Panelmontering Sort
Kategori
Monteringstype
Panelmontering
Producenter
ITT Cannon, LLC
Terminering
Loddemetal
Serie
Funktioner
Drivende knastakselholder, Zero Insertion Force (ZIF)
Emballage
Bulk
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Tvekønnede kontakter
Farve
Sort
Antal positioner
156
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-1
Antal positioner belastet
Alle
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Afstand
0,100" (2,54mm)