IS66WVS2M8BLL-104NLI
DigiKeys varenummer
706-IS66WVS2M8BLL-104NLI-ND
Producenter
Producentens varenummer
IS66WVS2M8BLL-104NLI
Beskrivelse
IC PSRAM 16MBIT SPI QPI 8SOIC
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
PSRAM (pseudo-SRAM) Hukommelse IC 16Mbit SPI, QPI 104 MHz 7 ns 8-SOIC
Kategori
Hukommelsesinterface
SPI, QPI
Mfr
Clock-frekvens
104 MHz
Emballage
Rør
Adgangstid
7 ns
Varestatus
Aktiv
Spænding - Forsyning
2,7V – 3,6V
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)