IS66WVS8M8FBLL-104NLI
DigiKeys varenummer
706-IS66WVS8M8FBLL-104NLI-ND
Producenter
Producentens varenummer
IS66WVS8M8FBLL-104NLI
Beskrivelse
IC PSRAM 64M SPI/QUAD I/O 8-SOIC
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
PSRAM (pseudo-SRAM) Hukommelse IC 64Mbit SPI - firdobbelt I/O 104 MHz 7 ns 8-SOIC
Kategori
Hukommelsesinterface
SPI - firdobbelt I/O
Mfr
Clock-frekvens
104 MHz
Emballage
Bakke
Adgangstid
7 ns
Spænding - Forsyning
2,7V – 3,6V
Hukommelsestype
Flygtig
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)