IS61QDPB42M36A-500B4L er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Datablad
SRAM - synkron, QUADP Hukommelse IC 72Mbit Parallel 500 MHz 8.4 ns 165-LFBGA (13x15)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
IS61QDPB42M36A-500B4L
DigiKeys varenummer
IS61QDPB42M36A-500B4L-ND
Producenter
Producentens varenummer
IS61QDPB42M36A-500B4L
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
IS61QDPB42M36A-500B4L Modeller
Clock-frekvens
500 MHz
Spænding - Forsyning
1,71V – 1,89V
Driftstemperatur
0°C – 70°C (TA)