IS61QDP2B22M36A-333M3L er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 0
Datablad
SRAM - synkron, QUADP Hukommelse IC 72Mbit Parallel 333 MHz 8.4 ns 165-LFBGA (15x17)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
IS61QDP2B22M36A-333M3L
DigiKeys varenummer
IS61QDP2B22M36A-333M3L-ND
Producenter
Producentens varenummer
IS61QDP2B22M36A-333M3L
Beskrivelse
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165LFBGA
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
IS61QDP2B22M36A-333M3L Modeller
Kategori
Hukommelsesinterface
Parallel
Mfr
Clock-frekvens
333 MHz
Emballage
Bakke
Adgangstid
8.4 ns
Varestatus
Aktiv
Spænding - Forsyning
1,71V – 1,89V
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Driftstemperatur
0°C – 70°C (TA)