TLI4971A025T5E0001XUMA1
DigiKeys varenummer
448-TLI4971A025T5E0001XUMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-TLI4971A025T5E0001XUMA1CT-ND - Afskåret tape (CT)
448-TLI4971A025T5E0001XUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TLI4971A025T5E0001XUMA1
Beskrivelse
CURRENT SENSOR HE/OL 25A
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Strømsensorer 25A 1 kanaler Hall-effekt, Åben sløjfe Ensrettet 8-PowerTDFN
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TLI4971A025T5E0001XUMA1 Modeller
Kategori
Linearitet
±2,25%
Mfr
Nøjagtighed
±3,45%
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Spænding - Forsyning
3,1V – 3,5V
Varestatus
Aktiv
Responstid
250ns
Til måling
AC/DC
Strøm - Forsyning (maks.)
25mA
Sensortype
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Strøm - Registrering
Klasse
Automotive
Antal kanaler
1
Kvalifikation
AEC-Q100
Output
Ratiometrisk, Spænding
Polarisering
Ensrettet
Følsomhed
48mV/A
Monteringstype
Frekvens
DC – 240kHz