TLE4971A050N5UE0001XUMA1
DigiKeys varenummer
448-TLE4971A050N5UE0001XUMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-TLE4971A050N5UE0001XUMA1CT-ND - Afskåret tape (CT)
448-TLE4971A050N5UE0001XUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TLE4971A050N5UE0001XUMA1
Beskrivelse
SPEED & CURRENT SENSORS PG-TISON
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Strømsensorer 50A 1 kanaler Strømsensor Dobbeltrettet 8-PowerTDFN
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TLE4971A050N5UE0001XUMA1 Modeller
Kategori
Output
Ratiometrisk, Spænding
Mfr
Frekvens
210kHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Spænding - Forsyning
3,1V – 3,5V
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
25mA
Til måling
AC/DC
Driftstemperatur
-40°C – 125°C