IRS2007STRPBF
DigiKeys varenummer
IRS2007STRPBFTR-ND - Tape & Reel (TR)
IRS2007STRPBFCT-ND - Afskåret tape (CT)
IRS2007STRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
IRS2007STRPBF
Beskrivelse
IC HALF BRIDGE DRVR 600MA 8SOIC
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Halvbro (2) Driver Batteridrevet Effekt MOSFET 8-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
IRS2007STRPBF Modeller
Kategori
Strøm - Output / kanal
600mA
Producenter
Infineon Technologies
Spænding - Forsyning
10V – 20V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Spænding - Belastning
200V
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Outputkonfiguration
Halvbro (2)
Monteringstype
Overflademontering
Applikationer
Batteridrevet
Pakke/hus
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)