CY7C21701KV18-400BZXC
DigiKeys varenummer
CY7C21701KV18-400BZXC-ND
Producenter
Producentens varenummer
CY7C21701KV18-400BZXC
Beskrivelse
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165FBGA
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
SRAM - synkron, DDR II+ Hukommelse IC 18Mbit Parallel 400 MHz 165-FBGA (13x15)
Kategori
Organisering af hukommelse
512K x 36
Mfr
Hukommelsesinterface
Parallel
Emballage
Bakke
Clock-frekvens
400 MHz
Varestatus
Forældet
Spænding - Forsyning
1,7V – 1,9V
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Driftstemperatur
0°C – 70°C (TA)