CY7C1360C-166AJXC
DigiKeys varenummer
CY7C1360C-166AJXC-ND
Producenter
Producentens varenummer
CY7C1360C-166AJXC
Beskrivelse
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 100TQFP
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
SRAM - synkron, SDR Hukommelse IC 9Mbit Parallel 166 MHz 3.5 ns 100-TQFP (14x20)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CY7C1360C-166AJXC Modeller
Kategori
Hukommelsesinterface
Parallel
Mfr
Clock-frekvens
166 MHz
Emballage
Bakke
Adgangstid
3.5 ns
Varestatus
Forældet
Spænding - Forsyning
3,135V – 3,6V
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Driftstemperatur
0°C – 70°C (TA)