CY15B104QSN-108SXI
DigiKeys varenummer
448-CY15B104QSN-108SXI-ND
Producenter
Producentens varenummer
CY15B104QSN-108SXI
Beskrivelse
IC FRAM 4MBIT SPI/QUAD 8SOIC
Producentens standard leveringstid
35 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
FRAM (ferroelektrisk RAM) Hukommelse IC 4Mbit SPI - firdobbelt I/O 108 MHz 8-SOIC
Kategori
Organisering af hukommelse
512K x 8
Mfr
Hukommelsesinterface
SPI - firdobbelt I/O
Serie
Clock-frekvens
108 MHz
Emballage
Rør
Spænding - Forsyning
1,8V – 3,6V
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)