CY15B104QN-50SXIT
DigiKeys varenummer
448-CY15B104QN-50SXITTR-ND - Tape & Reel (TR)
448-CY15B104QN-50SXITCT-ND - Afskåret tape (CT)
448-CY15B104QN-50SXITDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CY15B104QN-50SXIT
Beskrivelse
IC FRAM 4MBIT SPI 50MHZ 8SOIC
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
FRAM (ferroelektrisk RAM) Hukommelse IC 4Mbit SPI 50 MHz 8 ns 8-SOIC
Kategori
Hukommelsesinterface
SPI
Mfr
Clock-frekvens
50 MHz
Serie
Adgangstid
8 ns
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Spænding - Forsyning
1,8V – 3,6V
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)