BGT24MTR12E6327XUMA1
DigiKeys varenummer
BGT24MTR12E6327XUMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
BGT24MTR12E6327XUMA1CT-ND - Afskåret tape (CT)
BGT24MTR12E6327XUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BGT24MTR12E6327XUMA1
Beskrivelse
IC MMIC 24GHZ TWIN IQ RX 32QFN
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF IC Transceiver Universal 24GHz – 24,25GHz PG-VQFN-32-9
EDA/CAD-modeller
BGT24MTR12E6327XUMA1 Modeller
Kategori
RF-type
Universal
Producenter
Infineon Technologies
Monteringstype
Overflademontering
Digi-Reel®
Pakke/hus
32-PowerVFQFN
Varestatus
Forældet
Leverandørs enhedspakning
PG-VQFN-32-9
Funktion
Transceiver
Grundlæggende varenummer
Frekvens
24GHz – 24,25GHz