BAS4002LE6327XTMA1 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Nexperia USA Inc.
På lager: 0
Datablad
Dioder 40 V 120mA Overflademontering PG-TSLP-2-1
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BAS4002LE6327XTMA1
DigiKeys varenummer
448-BAS4002LE6327XTMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-BAS4002LE6327XTMA1CT-ND - Afskåret tape (CT)
448-BAS4002LE6327XTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BAS4002LE6327XTMA1
Beskrivelse
DIODE SCHOTTK 40V 120MA PGTSLP21
Producentens standard leveringstid
35 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Omvendt gendannelsestid (trr)
100 ps
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
1 µA @ 30 V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ Vr, F
5pF @ 0V, 1MHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Pakke/hus
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
40 V
Leverandørs enhedspakning
PG-TSLP-2-1
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
120mA
Driftstemperatur - Samling
-55°C – 150°C
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
1 V @ 40 mA
Grundlæggende varenummer
Hastighed
Svagt signal =< 200mA (Io), Enhver hastighed