BAS3005A02VH6327XTSA1
DigiKeys varenummer
BAS3005A02VH6327XTSA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
BAS3005A02VH6327XTSA1CT-ND - Afskåret tape (CT)
BAS3005A02VH6327XTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BAS3005A02VH6327XTSA1
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 30V 500MA PGSC792
Producentens standard leveringstid
35 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 30 V 500mA Overflademontering PG-SC79-2
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
BAS3005A02VH6327XTSA1 Modeller
Kategori
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
300 µA @ 30 V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ Vr, F
15pF @ 5V, 1MHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Pakke/hus
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
30 V
Leverandørs enhedspakning
PG-SC79-2
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
500mA
Driftstemperatur - Samling
-55°C – 125°C
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
500 mV @ 500 mA