DF62W-2S-2.2C
DigiKeys varenummer
H124896-ND
Producenter
Producentens varenummer
DF62W-2S-2.2C
Beskrivelse
CONN SOCKET HSG 2POS 2.20MM
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Firkantede stikforbindelser – Huse Fatning Hvid 0,087" (2,20mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DF62W-2S-2.2C Modeller
Kategori
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Mfr
Kontaktterminering
Krympe
Serie
Fastgørelsestype
Smæklås
Emballage
Pose
Farve
Hvid
Varestatus
Last Time Buy
Funktioner
Vandbestandig
Stikforbindelse type
Isoleringsmateriale
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Kontakttype
Hunfatning
Driftstemperatur
-35°C – 105°C
Antal positioner
Bemærkning
Kontakter sælges separat
Afstand
0,087" (2,20mm)