DF51A-12DP-2DSA
DigiKeys varenummer
H125846-ND
Producenter
Producentens varenummer
DF51A-12DP-2DSA
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 12POS 2MM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 12 positioner 0,079" (2,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DF51A-12DP-2DSA Modeller
Kategori
Fastgørelsestype
Pallås
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,118" (3,00mm)
Serie
Isoleringshøjde
0,331" (8,40mm)
Emballage
Pose
Kontaktudformning
Kvadratisk
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinish - Kobling
Tin
Stikforbindelse type
Kontaktfinish - Stift
Tin
Kontakttype
Hanben
Kontaktmateriale
Messing
Afstand - Kobling
Isoleringsmateriale
Polybutylen-terephthalat (PBT), Glasfyldt
Antal positioner
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Antal rækker
2
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Rækkeafstand - kobling
Isoleringsfarve
Sort
Antal positioner belastet
Alle
Strømklassificering (AMPS)
Varierer afhængigt af trådtykkelse
Type
Spændingsklassifikation
250V