M83-LML3M7N18-0000-000_side
Harwin’s Company Overview
M83-LML3M7N18-0000-000
DigiKeys varenummer
952-2997-ND
Producenter
Producentens varenummer
M83-LML3M7N18-0000-000
Beskrivelse
CONN HEADER R/A 18POS 2MM
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering, Retvinklet 18 positioner 0,079" (2,00mm)
EDA/CAD-modeller
M83-LML3M7N18-0000-000 Modeller
Kontaktlængde - Stift
0,157" (4,00mm)
Serie
Isoleringshøjde
0,303" (7,70mm)
Emballage
Bakke
Funktioner
Tilslutningsflange, Monteringsflange, Monteringstilbehør
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Strømklassificering (AMPS)
2,2A pr. kontakt
Spændingsklassifikation
800V