M80-MC21468M1-0450L
DigiKeys varenummer
952-M80-MC21468M1-0450L-ND
Producenter
Producentens varenummer
M80-MC21468M1-0450L
Beskrivelse
CBL ASSY 2MM 14POS MALE TO WIRE
Detaljeret beskrivelse
14 Firkantede kabelenheder Stik til individuelle trådledere 1,48' (450,00mm)
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,079" (2,00mm)
Længde
1,48' (450,00mm)