M80-FC22005F2-0150F2
DigiKeys varenummer
952-M80-FC22005F2-0150F2-ND
Producenter
Producentens varenummer
M80-FC22005F2-0150F2
Beskrivelse
CBL J-TEK F-F 20POS 150MM
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 Firkantede kabelenheder Fatning til fatning 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,079" (2,00mm)
Producenter
Harwin Inc.
Længde
0,492' (150,00mm, 5,91")