M80-FC325F1-06-0150L
DigiKeys varenummer
952-M80-FC325F1-06-0150L-ND
Producenter
Producentens varenummer
M80-FC325F1-06-0150L
Beskrivelse
CBL DATAMATE PWR FMALE 6POS 150M
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6 Firkantede kabelenheder Fatning til kabel 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,157" (4,00mm)
Længde
0,492' (150,00mm, 5,91")