M80-5000000M5-06-334-00-000
DigiKeys varenummer
952-M80-5000000M5-06-334-00-000-ND
Producenter
Producentens varenummer
M80-5000000M5-06-334-00-000
Beskrivelse
6 POS. MALE SIL HORIZONTAL THROU
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering, Retvinklet 6 positioner 0,157" (4,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
M80-5000000M5-06-334-00-000 Modeller
Kategori
Fastgørelsestype
Gevindskåret
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,197" (5,00mm)
Serie
Kontaktudformning
Cirkulær
Emballage
Bulk
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinish - Stift
Guld
Stikforbindelse type
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Kontakttype
Hanben, Strøm
Isoleringsmateriale
Polyphenylensulfid (PPS), Glasfyldt
Afstand - Kobling
Funktioner
Kileforbindelsesgang, Tilslutningsflange, Monteringsflange, Monteringstilbehør
Antal positioner
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Antal rækker
1
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Antal positioner belastet
Alle
Isoleringsfarve
Sort
Type
Strømklassificering (AMPS)
20A