M80-4000000F1-08-325-00-000
M80-4000000F1-08-325-00-000
Harwin’s Company Overview
M80-4000000F1-08-325-00-000
DigiKeys varenummer
952-1649-ND
Producenter
Producentens varenummer
M80-4000000F1-08-325-00-000
Beskrivelse
CONN RCPT 8POS SOLDER 12AWG GOLD
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8 Rectangular posiciones Koblingsstik Stikforbindelse Loddemetal Guld 12 AWG
Kategori
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Fastgørelsestype
Skruelås
Serie
Kabelterminering
Loddemetal
Emballage
Bulk
Trådtype
Diskret
Varestatus
Aktiv
Trådtykkelse
12 AWG
Stikforbindelse type
Koblingsstik
Funktioner
Jackskruer
Kontakttype
Hunfatning, Strøm
Kontaktfinish
Guld
Antal positioner
8
Farve
Sort
Afstand
0,157" (4,00mm)