M50-2000005
M50-2000005
Harwin’s Company Overview
M50-2000005
DigiKeys varenummer
952-1731-ND
Producenter
Producentens varenummer
M50-2000005
Beskrivelse
CONN SHUNT 1.27MM BLACK W/HANDLE
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 (1 x 2) Position Shunt-stik Sort Lukket top, Greb 0,050" (1,27mm) Guld
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
M50-2000005 Modeller
Kategori
Højde
0,217" (5,50mm)
Producenter
Harwin Inc.
Kontaktfinish
Guld
Serie
Kontaktfinishs tykkelse
1,00µin (0,025µm)
Emballage
Pose
Farve
Sort
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Type
Lukket top, Greb
Husmateriale
Polybutylen-terephthalat (PBT)
Køn
Hunfatninger
Strømklassificering (AMPS)
1A
Antal positioner eller ben (gitter)
2 (1 x 2)
Grundlæggende varenummer
Afstand
0,050" (1,27mm)