M300-3250396M1
M300-3250396M1
Harwin’s Company Overview
M300-3250396M1
DigiKeys varenummer
952-2526-ND
Producenter
Producentens varenummer
M300-3250396M1
Beskrivelse
CONN PLUG HSG 3POS 3.00MM
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3 Firkantede stikforbindelser – Huse Stik Grøn 0,118" (3,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
M300-3250396M1 Modeller
Kategori
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Mfr
Kontaktterminering
Krympe
Serie
Fastgørelsestype
Gevindskåret
Emballage
Bulk
Farve
Grøn
Funktioner
Indkapslingsvæg
Stikforbindelse type
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA46), Nylon 4/6, Glasfyldt
Kontakttype
Hanben
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Antal positioner
Bemærkning
Kontakter sælges separat
Afstand
0,118" (3,00mm)