M300-3240696M1
M300-3240696M1
Harwin’s Company Overview
M300-3240696M1
DigiKeys varenummer
952-2527-ND
Producenter
Producentens varenummer
M300-3240696M1
Beskrivelse
CONN PLUG HSG 6POS 3.00MM
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6 Firkantede stikforbindelser – Huse Stik Grøn 0,118" (3,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
M300-3240696M1 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Rækkeafstand
0,118" (3,00mm)
Mfr
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Kontaktterminering
Krympe
Emballage
Bulk
Fastgørelsestype
Gevindskåret
Varestatus
Aktiv
Farve
Grøn
Stikforbindelse type
Funktioner
Indkapslingsvæg
Kontakttype
Hanben
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA46), Nylon 4/6, Glasfyldt
Antal positioner
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Afstand
0,118" (3,00mm)