G125-MV11605L1R
DigiKeys varenummer
952-G125-MV11605L1RTR-ND - Tape & Reel (TR)
952-G125-MV11605L1RCT-ND - Afskåret tape (CT)
952-G125-MV11605L1RDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
G125-MV11605L1R
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 16POS 1.25MM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering 16 positioner 0,049" (1,25mm)
EDA/CAD-modeller
G125-MV11605L1R Modeller
Kategori
Fastgørelsestype
Smæklås
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,118" (3,00mm)
Serie
Isoleringshøjde
0,193" (4,90mm)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Funktioner
Kortlås, Pick and Place
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Strømklassificering (AMPS)
2A pr. kontakt
Samlede stakhøjder
7,25mm, 7,35mm, 7,7mm