G125-FC11605L0-0150F
DigiKeys varenummer
952-2764-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-FC11605L0-0150F
Beskrivelse
1.25MM F/F 16POS 26AWG 150MM
Detaljeret beskrivelse
16 Firkantede kabelenheder Fatning til fatning 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,049" (1,25mm)
Længde
0,492' (150,00mm, 5,91")