G125-MH11205M4R
DigiKeys varenummer
952-G125-MH11205M4RTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
G125-MH11205M4R
Beskrivelse
CONN HDR 1.25MM R/A 12POS
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Hulmontering, Retvinklet 12 positioner 0,049" (1,25mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
G125-MH11205M4R Modeller
Kategori
Fastgørelsestype
Skruelås
Mfr
Kontaktlængde - Stift
0,130" (3,30mm)
Serie
Isoleringshøjde
0,209" (5,30mm)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kontaktudformning
Cirkulær
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Stikforbindelse type
Kontaktfinishs tykkelse - Kobling
8,00µin (0,203µm)
Kontakttype
Hanben
Kontaktfinish - Stift
Guld
Afstand - Kobling
Kontaktmateriale
Fosfor-bronze
Antal positioner
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA4T), Nylon 4T, Glasfyldt, Halogenfri
Antal rækker
2
Funktioner
Tilslutningsflange, Monteringsflange, Pick and Place, Polariseringsnøgle
Rækkeafstand - kobling
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Antal positioner belastet
Alle
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Type
Isoleringsfarve
Grøn
Kappe
Afskærmet - 4 vægge
Strømklassificering (AMPS)
2A
Monteringstype
Spændingsklassifikation
450V