G125-FC11205F1-0150F1
G125-FC11205F1-0150F1
Harwin’s Company Overview
G125-FC11205F1-0150F1
DigiKeys varenummer
952-4232-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-FC11205F1-0150F1
Beskrivelse
CBL GECKO 1.25MM F-F 150MM 12POS
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 Firkantede kabelenheder Fatning til fatning 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategori
Afstand - Stikforbindelse
0,049" (1,25mm)
Længde
0,492' (150,00mm, 5,91")