G125-2041296L0
G125-2041296L0
Harwin’s Company Overview
G125-2041296L0
DigiKeys varenummer
952-2498-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-2041296L0
Beskrivelse
CONN RCPT HSG 12POS 1.25MM
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 Firkantede stikforbindelser – Huse Koblingsstik 0,049" (1,25mm)
EDA/CAD-modeller
G125-2041296L0 Modeller
Kategori
Rækkeafstand
0,049" (1,25mm)
Mfr
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Emballage
Bulk
Fastgørelsestype
Haspeholder
Funktioner
Indkapslingsvæg
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Antal positioner
Bemærkning
Kontakter sælges separat
Afstand
0,049" (1,25mm)