G125-2040696L0
G125-2040696L0
Harwin’s Company Overview
G125-2040696L0
DigiKeys varenummer
952-2751-ND
Producenter
Producentens varenummer
G125-2040696L0
Beskrivelse
CONN RCPT HSG 6POS 1.25MM
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6 Firkantede stikforbindelser – Huse Koblingsstik 0,049" (1,25mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
G125-2040696L0 Modeller
Kategori
Rækkeafstand
0,049" (1,25mm)
Mfr
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Kontaktterminering
Krympe
Emballage
Pose
Fastgørelsestype
Haspeholder
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Indkapslingsvæg
Stikforbindelse type
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA4T), Nylon 4T, Glasfyldt, Halogenfri
Kontakttype
Hunfatning
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Antal positioner
Bemærkning
Kontakter sælges separat
Afstand
0,049" (1,25mm)